صدف بیوتی
www.sadafbeauty.ir
صدف کوزمتیک
www.sadafcosmetic.ir
صدف بازار
www.sadafbazar.ir

تقریباً هر خانمی دوست دارد که حداقل در یک قسمت از بدنش تغییر ایجاد کند. اضافه‌وزن لزوماً به معنی عدم سلامتی نیست. در واقع افراد چاق بسیاری هستند که از سلامتی خوبی برخوردارند؛ اما اضافه‌وزن می‌تواند موجب بروز مشکلات متابولیسمی شود که با چاقی مرتبط هست.

گاهی اوقات مناطقی از بدن در برابر سبک زندگی سالم، مقاوم هستند و دچار تجمع چربی می‌شوند. تنها رژیم لاغری و ورزش برای حذف چربی‌های مقاوم و رفع چاقی موضعی کافی نیست بنابراین باید به یک ‌راه حل دائمی و مؤثرتری فکر کرد. لاغری موضعی فرایندی است که چربی را از مناطق چاق بدن حذف و شکل خوش‌فرم‌تری از بدن را نمایان می‌کند. این فرایندها شامل: لیپوساکشن، لیفت، لیپوماتیک، لیپولیز، بادی‌ جت و مزوتراپی می‌باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه کاهش وزن در بخش‌های معینی از بدن و اینکه کدام‌ یک از روش‌ها برای شما مناسب می‌باشد و همچنین جهت دریافت نوبت یا تعیین جلسه مشاوره با متخصصین ما، با شماره ۲۷۴۳۷ تماس حاصل فرمایید.

 لاغری موضعی

با بالا رفتن سن، ایجاد تغییر جسمی در افراد بسیار معمولی است. بارداری، افزایش وزن قابل‌ ملاحظه و کاهش آن و نداشتن سبک زندگی سالم، غالباً اثر نامطلوبی در جسم بر جا می‌گذارند. عمل فرم‌دهی بدن فرایندی است که می‌تواند مناطقی از بدن را که نسبت به ورزش و رژیم غذایی پاسخگو نیست، اصلاح کند. لاغری موضعی به بدن به شیوه‌های مختلفی از جمله لیفت بازو، لیپوساکشن، لیفت ران، عمل جراحی شکم، لیپوماتیک، لیپولیز و بادی جت انجام می‌شود.

لیپوماتیک

جراح از لیپوماتیک استفاده می‌کند که به وی اجازه می‌دهد عمل جراحی به نحوی کم آسیب‌تر نسبت به روش لیپوساکشن قدیمی انجام شود. روش لیپوماتیک امکان برداشتن و رفع آسان‌تر بافت چربی را فراهم می‌سازد در حالی ‌که روی دیگر بافت‌ها (نظیر ماهیچه، رگ و عروق و عصب‌ها) هیچگونه اثری ندارد. به همین علت است که دوره نقاهت و بهبودی پس از عمل، سریع و کوتاه‌مدت می‌باشد.

لاغری موضعی با دستگاه لیپوماتیک موارد زیر را ممکن می‌سازد:

کبودی کمتر
دوره‌ی بهبودی و نقاهت سریع‌تر و کوتاه‌تر
بهبود پوست و سلولیت
سیستم امنیتی فعال در زمانی که به بافت‌های بدون چربی می‌رسد متوقف می‌شود. کاهش عمده کبودی و تورم، جلوه بهتر پوست (جمع شدگی فوق‌العاده پوست) کار ساده‌تر و با خسته‌کنندگی کمتر برای جراح پلاستیک و زمان کوتاه‌تر عمل و درد کمتر برای بیمار از مزیت‌های این روش است.

لیزر لیپولیز

لیپولیز یک روش جراحی زیبایی بدون تهاجم است که جهت زدودن چربی‌های اضافی از بدن طراحی ‌شده است. این روش شامل استفاده از لیزر جهت آب‌کردن چربی‌های اضافه در مناطق موردنظر، نظیر ران‌ها، شکم، بازوها، گردن و بخش‌هایی از صورت به وسیله فرایند جراحی سوراخ کلیدی می‌باشد.

فرایند درمان
در روش لیپولیز نیازی به استفاده از بیهوشی عمومی نمی‌باشد. یک فیبر لیزری (نوری) بسیار باریک به زیر پوست ناحیه تحت درمان چاقی موضعی وارد می‌گردد. نور لیزر موجب ایجاد ورم و پارگی در مکان چربی‌های زائد می‌شود. وقتی چربی‌ها ذوب شدند، یا به ‌وسیله‌ی بدن جذب و یا توسط پزشک برداشته شوند. لیزر همچنین اطراف پوست را محکم می‌کند تا از شل‌شدگی پوست بعد از برداشتن چربی‌های ناخواسته جلوگیری گردد.

کویتشن

صرفاً با تکیه بر ایده التراسوند (فرو صوت)، کویتیشن از طریق وارد نمودن مستمر امواج فروصوت با شدت بالا و حرارت زیاد و بدون ایجاد تأثیر منفی بر روی بافت‌های طبیعی و رگ‌های خونی تولید می‌شود، هدف این روش درمانی، فرم دهی مجدد بدن می‌باشد.

روش کویتشن برای تخریب سلول‌های چربی موجود در لایه‌های زیرین پوستی از طریق امواج فراصوت طراحی شده است. لاغری موضعی با دستگاه کویتیشن یک راه‌ حل غیرتهاجمی و بدون دردی را به اشخاصی ارائه می‌دهد که ممکن است نسبت به خطرات ناشی از انجام عمل جراحی احساس عدم آرامش می‌کنند.

بادی جت

در روش بادی جت لیپوساکشن از آب بسیار تغلیظ شده به همراه فشار و ضربه متوالی جهت خارج کردن سلول‌های چربی استفاده می‌شود این کار خارج کردن سلول‌های چربی را آسان‌تر می‌کند.. این روش لیپوساکشن و لاغری موضعی با کمک فشار آب، از وارد شدن آسیب به اطراف بافت پیوندی و رگ‌های خونی جلوگیری می‌نماید و آسیب‌دیدگی و جراحت ناحیه‌ی مورد درمان را به حداقل می‌رساند.

از روش بادی جت لیپوساکشن تقریباً می‌توان جهت رفع و زدودن چربی تمام قسمت‌های بدن استفاده نمود از جمله:

باسن
شکم
لاغری صورت
بازو
کمر و پهلو
ران‌ها
محلول آبی که در بادی جت لیپوساکشن استفاده می‌شود حاوی اپی نفرین (آدرنالین) و لیدوکائین می‌باشد، حداکثر راحتی در تمام این فرایند را تضمین می‌کند. میزان کبودی و ورم بسیار ناچیز می‌باشد و شما قادر خواهید بود فوراً کار و فعالیت‌های عادی خود را از سر بگیرید.


 

عمل جراحی برای لاغری موضعی به بدن

لیفت بازو

اگر شما پوستی شل و یا چربی اضافه‌ای در ناحیه‌ی بازوی خود دارید و می‌خواهید آن را رفع نمایید، لیفت بازو می‌تواند به شما کمک کند. لیفت بازو که در اصطلاح پزشکی به آن براکیوپلاستی گفته می‌شود، یک روش جراحی زیبایی می‌باشد که به رفع و از بین بردن چربی، پوست و بافت زائد بازوها کمک می‌کند این روش معمولاً تحت بیهوشی عمومی انجام می‌شود و فرایند درمان حدود ۲ ساعت طول می‌کشد. در طی عمل، پزشک تنها یک برش در بازو ایجاد می‌نماید بنابراین وی قبل از کوتاه کردن پوست اضافه، از طریق همین برش می‌تواند چربی‌های نامطلوب و بافت‌های غیرضروری را از بین ببرد. و بازوهای سفت و تراشیده‌ای را به شما هدیه کند.

لیفت ران
لیفت ران یکی از فرایندهای لاغری موضعی است که به بهبود شکل و ظاهر قسمت‌های بالایی و پایینی ران کمک می‌کند. سلولیت و چربی زائد بخصوص به دنبال نوسانات افزایش وزن می‌تواند ظاهر ران شما را تغییر دهد. خوشبختانه این روش می‌تواند تمام این چربی‌های بدشکل را طی یک فرایند ساده از بین ببرد.

جراح قبل از سفت کردن پوست، ذخیره‌های چربی و بافت اضافه را از ران‌ها برمی‌دارد تا به پاهایتان ظاهری سفت و جوان دهد. اگر شما از سلامتی خوبی برخوردار هستید و از ظاهری که سلولیت و چربی‌های اضافه در قسمت‌های پایینی و داخل ران‌ها برای شما به وجود آورده، ناراضی و ناخشنود هستید، ممکن است شما فرد مناسبی برای عمل لیفت ران باشید.

جراحی زیبایی شکم (تامی تاک)
عمل جراحی زیبایی شکم که در اصطلاح پزشکی به آن ابدومینوپلاستی گفته می‌شود، یک پروسه جراحی زیبایی است که در رفع برآمدگی‌های جزئی و چربی شکم و مناطق اطراف آن بسیار مؤثر است. عمل جراحی شکم (تامی تاک) با بخشیدن چهره‌ای جوان‌تر و لاغرتر به شما، می‌تواند به ‌طور کامل ظاهر شما را بهبود می‌دهد. همچنین این روش درمان می‌تواند به سفت شدن عضلات معده کمک کند، خاصیت کشسانی پوست را افزایش و حالت اندام را بهبود دهد.

فرایند درمان
جراح شما را تحت بیهوشی عمومی قرار می‌دهد و سپس برش‌هایی را ایجاد می‌کنند که از طریق آن‌ها می‌تواند چربی‌های نامطلوب را از بین ببرد، بافت و پوست‌های اضافه را کوتاه و تاندون‌ها و عضلات شل شده را سفت نماید و بدین صورت شکمی صاف که همیشه آرزویش را داشتید را به شما هدیه می‌کند. نتایج تقریباً بلافاصله قابل رؤیت هستند. در طول دوره بهبودی ممکن است از انجام فعالیت‌های خاصی منع شوید.

لیپوساکشن

لیپوساکشن روش بسیار مؤثر و فوق‌العاده‌ای برای از بین بردن چربی‌های مقاوم قسمت‌های مختلف بدن می‌باشد. پزشک جراحی که در زمینه لیپوساکشن تجربه و مهارت بسیاری دارد می‌تواند این عمل را هم در خانم‌ها و هم در آقایان انجام دهد و تجربه شما را نیز در نظر می‌گیرد تا نتایج درمان به بهترین شکل درخور نیازها و سلیقه خاص شما باشد.

فرایند درمان
لیپوساکشن می‌تواند به‌ طور کامل شکل کلی صورت و نیمرخ را بهبود و از این طریق به فرد عزت‌نفس بیشتری می‌دهد و اعتماد به ‌نفس افزایش می‌یابد. از این روش می‌توان برای درمان قسمت‌های مختلفی از بدن از جمله چانه، گردن، قسمت بالای بازو، شکم و اطراف آن، پهلوها، ران، باسن و جاهای دیگر بدن استفاده کرد. در لیپوساکشن شکم چربی به کمک محلول سالین از هم تجزیه می‌شود و سپس به ‌وسیله ابزاری که کانولا نام دارد، از بدن خارج می‌گردد.

این روش درمان را می‌توان تحت بی‌حسی موضعی یا عمومی انجام داد و بسته به‌ اندازه قسمت تحت درمان پروسه درمان ممکن است بیش از ۵ ساعت طول کشد. نتایج تقریباً بلافاصله قابل رؤیت است و با مرور زمان نتایج بهتر می‌شود.


 

روش‌های جایگزین

مزوتراپی

در روش مزوتراپی از تکنیک بدون عارضه‌ای استفاده می‌گردد که در آن داروهای هموپاتیک به زیر پوست فرستاده می‌شوند تا میزان چربی موضعی کاهش یابد. مزوتراپی با تحریک سوخت‌وساز بدن کمک می‌کند تا به‌طور مؤثر و بدون درد از شر چربی‌های موضعی و سلولیت های چربی متراکم خلاص شد. جراح داروهای هموپاتیک را به درم (زیر پوست) تزریق می‌کند تا به کاهش و حذف چربی‌های موضعی کمک نماید. این شیوه درمان کاملاً بدون درد است.

کاهش وزن از طریق طب سوزنی
طب سوزنی به ‌وسیله سوزن‌های ریزی، نقاط خاص و معینی را تحریک می‌کند و از این طریق می‌تواند به سرکوب اشتها و افزایش سوخت‌ و ساز بدن کمک کند. سوزن‌ها در نقاطی از گوش قرار داده می‌شوند چرا که فکر می‌شود این قسمت با حس گرسنگی و فعالیت معده، طحال و سیستم غدد در ارتباط است.

تغذیه و رژیم غذایی برای لاغری موضعی
بهترین رژیم غذایی برای کاهش وزن، رژیمی است که به ‌گونه‌ای تنظیم‌شده که مواد مغذی ضروری و لازم را به بدن ارائه دهد و با کالری روزانه مورد نظر شما تناسب داشته باشد. شاید مهم‌ترین چیز این باشد که نیاز است به این رژیم به مدت طولانی ادامه دهید. در طول یک دوره زمانی یک‌ساله، بسیاری از خانم‌ها به عادت‌های گذشته خود بازمی‌گردند و به رژیم غذایی خود درهمان وزنی که آن را شروع کردند، خاتمه می‌دهند. این نکته را در یاد داشته باشید که بعضی از ترکیبات رژیم غذایی نظیر پروتئین، کم کربوهیدرات‌ها، فیبر و چای سبز می‌تواند به کاهش چربی کمک کنند.

    +98 (0)903 501 9093   |   +98 (0)21 27 437   |   info@sadafbeauty.ir   |   www.sadafbeauty.ir 
| | | |