صدف بیوتی
www.sadafbeauty.ir
صدف کوزمتیک
www.sadafcosmetic.ir
صدف بازار
www.sadafbazar.ir

صورت‌های ما گویای داستان‌های بسیار زیادی هستند، همان گونه که چروک‌های صورت نشان دهنده “تجربه” هستند، پژمردگی پوست هم می‌تواند نشان از “خستگی و فرسودگی” باشد. کشبدن پوست با هایفوتراپی به عنوان یک گزینه برای رفع آثار پیری و جاذبه زمین بر پوست بدن مطرح بوده است، روش نوین هایفوتراپی به عنوان یک روش غیر جراحی و مبتنی بر تکنولوژی اولتراسوند برای اصلاح پوست شما عرضه شده است. پیشرفته ترین تکنولوژی قرن حاضر جهت لیفتینگ صورت بدون جراحی است که با تقبل هزینه هایفوتراپی فقط در یک جلسه و با نتایج ماندگار رو به رو می شوید. جذابیت بالای این روش که در مدت تنها ۳۰ تا ۶۰ دقیقه بر روی پوست صورت، گردن و سینه انجام می‌شود، به خاطر آن است که از قابلیت ترمیم و باززایی خود بدن برای التیام و اصلاح آرام و تدریجی پوست و بافت‌های حفاظت کننده آن، بهره می‌گیرد.

 

کاربردهای هایفوتراپی


۱- لیفت (بالا کشیدن ابروها)

۲-رفع افتادگی پلک بالا

۳-رفع چروک‌های کناره‌های خارجی چشم‌ها (چین‌های پنجه کلاغی)

۴- لیفت گونه‌ها

۵- کم شدن عمق خطوط خنده و گریه (رفع افتادگی گوشه‌های لب‌ها)

۶- رفع افتادگی‌های زیر چانه (رفع افتادگی پایین صورت )

۷- رفع غبغب

۸- رفع چین و چروک‌های صورت و بالا گردن

۹- سفت و محکم شدن پوست و جوانسازی پوست صورت

حتما حتما باید هایفوتراپی توسط پزشک با تجربه انجام شود چون:

۱- آگاهی از محل آناتومیک عروق و اعصاب و عضلات صورت و گردن در هایفوتراپی اهمیت ویژه ای دارد.

۲- پارامترهای دستگاه، حتما باید خیلی دقیق تنظیم شود و درجه و میزان انرژی دستگاه را باید برحسب ضخامت پوست در هر منطقه از صورت تنظیم شود به‌طوریکه به عنوان مثال در مناطقی با ضخامت پوست کم مثل پیشانی و دور چشم به نسبت از انرژی کمتر استفاده می‌شود.

متخصصین کلینیک زیبایی صدف با سال‌ها تجربه در این زمینه، بهترین و امن‌ترین درمان را برای شما تضمین می‌کنند. جهت اطلاع در مورد هایفوتراپی یا هر یک از عمل‌های جراحی زیبایی صورت می‌توانید همین امروز از طریق شماره ۲۷۴۳۷-۰۲۱ با ما تماس بگیرید و یا درخواست وقت ملاقات خود را به صورت آنلاین ثبت کنید.

مزایای هایفو (HIFU)


۱- بدون جراحی لیفت صورت انجام میگیرد و در نتیجه عوارض جراحی مثل کبودی و خونریزی و … را ندارد.

۲- فقط در یک جلسه انجام می‌شود.

۳- نتایج ماندگار دارد.

۴- درد ندارد (چون درد غیر تحملی ندارد پس حتی نیاز به بی‌حسی موضعی هم ندارد).

۵- نیاز به بستری ندارد (بصورت سرپایی انجام می‌شود).

۶- روشی بی‌خطر و ایمن برای انسان می‌باشد چون هیچ نوع اشعه‌ای ندارد یعنی هایفو کشیدگی گونه (HIFU) دقیقا مثل سونوگرافی با امواج صوتی اولتراسوند عمل می‌کند که کاملا بی‌خطر است.

۷- هیچ نوع عارضه پوستی مثل لک و زخم و … روی پوست ایجاد نمی‌کند.

هایفوتراپی چگونه عمل می‌کند؟


در عمل هایفوتراپی پوست نیز مانند همه عمل‌هایی که در آنها از تکنولوژی اولتراسوند استفاده می‌شود، یک دستگاه دستی تصویربرداری که سطح تماس نرمی دارد، بر روی پوست شما قرار داده می‌شود تا تصویری از پوست شما را بر روی یک صفحه بزرگ بفرستد و به پزشک این امکان را بدهد تا نقاطی که لازم است جهت لیفت صورت انرژی به آنها هدایت شود را شناسایی کند. سپس از هایفوتراپی پوست برای اعمال مقادیر کم گرمای تمرکز یافته در عمق مناسبی از زیر پوست شما استفاده می‌شود تا به این ترتیب آثار مثبت این انرژی گرمایی پدیدار شود، در تمام طول مدت این عمل، سطح فوقانی پوست شما اصلاً تحت تأثیر قرار نمی‌گیرد و هیچ آثاری بر روی آن باقی نمی‌ماند. با تقبل هزینه هایفو تراپی پوست شما با افزایش تولید کلاژن تازه، نسبت به انرژی گرمایی که به عمق آن می‌رسد، واکنش نشان می‌دهد. در نتیجه کشیدن پوست صورت پوست به طور تدریجی و ملایم کشیده و محکم می‌شود و با گذشت زمان، ظاهری لطیف و طبیعی پیدا می‌کند.

 

عمل هایفوتراپی چه مدت طول می‌کشد؟


کل زمان لازم برای لیفت صورت بدون جراحی با هایفو به سطحی از پوست که باید تحت درمان قرار گیرد، بستگی دارد. به طور میانگین، زمان لازم برای هایفوتراپی پیشانی حدود ۳۰ دقیقه و برای کل صورت حدود ۹۰ دقیقه است. البته این زمان ممکن است برای افراد مختلف متفاوت باشد.

 

نتایج عمل را چه زمانی می توان دید؟


اغلب افرادی که هزینه هایفو را تقبل میکنند ، بلافاصله بعد از اتمام عمل می‌توانند تفاوت‌های حاصل از آن را احساس کنند. فقط با یک جلسه درمانی فرایند باززایی طبیعی پوست آغاز می‌شود، اما تأثیرات نهایی و کامل آن به تدریج در طول یک دوره ۳ تا ۶ ماهه پدیدار خواهد شد.

نتایج مشهود این عمل شامل کشیدگی پوست‌های افتاده و بهبود چشمگیر رنگ پوست است. برای مثال در یک آزمایش کلینیکی که توسط FDA انجام شد، از هر ۱۰ بیمار، ۹ نفر کشیدگی مشهود پوست و رفع خطوط موجود در پیشانی را احساس کردند. در این مطالعه، عمل هایفوتراپی باعث کاهش افتادگی پوست در ناحیه پلک گردید که در نتیجه آن، چشمان فرد هم بازتر و جوان‌تر به نظر می‌رسید. همچنین بیماران بیان کردند که پوست واقع در قسمت‌های دیگر صورت و گردن آنها نیز محکم‌تر و لطیف‌تر شده است. علاوه بر آن، یک سری آثار نامشهود برای این عمل وجود دارد که در نتیجه تولید کلاژن جدید حاصل می‌شود و می‌تواند به کاهش سرعت پیر شدن پوست در آینده کمک کند.

 

نتایج عمل تا چه مدتی دوام دارد؟


برآورد شده است که نتایج عمل هایفو صورت حدود ۲ تا ۳ سال دوام داشته باشد. البته در مورد هایفوتراپی نیز همانند هر عمل زیبایی دیگر، ماندگاری نتایج عمل به عوامل مختلفی از قبیل سیگار کشیدن، وضعیت سلامت عمومی و میزان آسیب دیدگی از نور آفتاب بستگی دارد. مراقبت خوب از پوست می‌تواند ماندگاری نتایج حاصل از عمل هایفوتراپی را افزایش دهد.

احساس من در زمان انجام عمل چگونه است؟


در زمان عمل هایفوتراپی و هنگامی که انرژی گرمایی بر روی پوست اعمال می‌شود، ممکن است اندکی ناراحتی برای شما پیش بیاید، اما این حالت موقتی است و نشان دهنده آن است که فرایند ساخت کلاژن در پوست آغاز شده است. مصرف یک آرام بخش خوراکی ملایم مانند والیوم می‌تواند به آرامش و تسکین شما در طول مدت عمل کمک کند. بسیاری از افرادی که این عمل را انجام داده‌اند، در توصیف حس خود در زمان عمل کشیدن پوست بیان کرده‌اند که احساسی شبیه به سوزن سوزنی شدن موقتی یا گرم شدن زیر پوست خود را دارند. شما می‌توانید با خودداری از مصرف مقادیر زیاد کافئین و نیکوتین قبل از انجام عمل، تحمل خود را در برابر درد تا حدودی بالاتر ببرید. همچنین نباید عمل خود را ظرف یک هفته بعد از جراحی‌های دیگر، اتفاقات تنش‌زا و زمان قاعدگی خود برنامه ریزی کنید.

بعد از انجام عمل چه انتظاری می‌توان داشت؟


شما می‌توانید بلافاصله بعد از انجام عمل به سراغ فعالیت‌های روزمره خود باز گردید. هیچ نکته خاصی که بخواهید آن را رعایت کنید، وجود ندارد. ممکن است بلافاصله بعد از انجام عمل، پوست شما اندکی قرمز و برافروخته شود، اما هر گونه قرمزی ظرف چند ساعت به خودی خود برطرف می‌شود. احتمال دارد که در مدت چند روز بعد از عمل، در ناحیه مورد عمل اندکی ورم احساس کنید و یا تا چند هفته بعد از عمل هنگامی که پوست خود را لمس می‌کنید، احساس سوزش و حساسیت مختصری داشته باشید. داشتن این حس بعد از انجام عمل هایفوتراپی، طبیعی و به صورت موقتی است. از عوارض هایفوتراپی ، خون مردگی‌های کوچک، موقتی یا بی حسی موقتی ناحیه مورد عمل وجود دارد که البته احتمال بروز آن بسیار کم است و پزشک شما می‌تواند راهنمایی‌های لازم در مورد آن را به شما ارائه کند.

آیا هایفوتراپی برای من مناسب است؟


هایفوتراپی روش مفید و مؤثری برای جوانسازی پوست‌های فرسوده و افتاده، کاهش چروک‌ها و خطوط عمیق پیشانی و برطرف کردن سایر علائم پیری پوست می‌باشد. معمولاً بهترین کاندیداها برای عمل هایفوتراپی افرادی هستند که میزان افتادگی پوست آنها در حد ملایم تا متوسط باشد و بخواهند استحکام و حجم پوست خود را بهبود ببخشند و احتمالاً آمادگی لازم را برای انجام عمل جراحی کشیدن پوست صورت و یا جراحی زیبایی صورت نداشته باشد. معمولاً افرادی که در دهه ۳۰ یا اوایل دهه ۴۰ از دوران زندگی خود هستند، کیفیت پوست مناسبی برای انجام این عمل دارند. برای بیمارانی که شدت پیری و افتادگی پوست آنها زیاد باشد، معمولاً توصیه می‌شود که برای دستیابی به نتایج بهتر برای کشیدن پوست ، عمل جراحی زیبایی صورت انجام دهند. با این حال، بیمارانی که افتادگی پوست آنها در حد شدید و آشکار باشد و بنابر دلایل مختلف از انجام عمل تهاجمی جراحی صورت منع شده‌اند، می‌توانند از مزایای عمل هایفوتراپی بهره‌مند شوند، اما این دسته از بیماران باید بدانند که هایفوتراپی هیچ گاه نمی‌تواند نتایجی مشابه با آنچه که از جراحی زیبایی صورت به دست می‌آید داشته باشد، بنابراین باید انتظارات و توقع خود از این عمل را کاهش داده و با واقعیت منطبق کنند.

آیا هایفوتراپی می‌تواند جایگزینی برای جراحی زیبایی صورت باشد؟


تأثیر هایفوتراپی نیز دقیقاً بر روی همان لایه عمقی از پوست اعمال می‌شود که عمل جراحی زیبایی بر آن اثر می‌کند. اما هایفوتراپی هرگز نمی‌تواند نتایج لیفتینگ صورت که با استفاده از جراحی زیبایی به روش سنتی سیلوئت به دست می‌آید را تکرار کند. عمل هایفوتراپی یک انتخاب بسیار خوب برای افرادی که حاضر به انجام عمل جراحی نیستند و یا بیمارانی که می‌خواهند ماندگاری آثار حاصل از جراحی زیبایی را افزایش دهند، می‌باشد.

هایفوتراپی چه تفاوتی با لیزر درمانی دارد؟


در تکنولوژی اولتراسوند از امواج صوتی استفاده می‌شود و این امواج می‌توانند بدون آنکه بر سطح پوست اثری بگذارند، از آن عبور کرده و به نقاط عمقی پوست برسند. این قابلیتی است که سایر عمل‌های زیبایی غیر جراحی آن را ندارند. هایفوتراپی نیز با بهره‌گیری از انرژی اولتراسوند، تولید کلاژن در لایه زیرین پوست را تحریک می‌کند و موجب می‌شود که ظرف مدت ۲ تا ۳ ماه، پوست قسمت مورد نظر به طور چشمگیری کشیده و محکم شود.

لیزر درمانی بر پایه استفاده از انرژی نور است که نمی‌تواند به لایه‌های عمقی پوست نفوذ کند. در واقع روش لیزر فقط لایه‌های فوقانی و سطحی پوست را درمان می‌کند.

چند جلسه درمانی نیاز دارم؟

تعداد جلسات جوان سازی پوست با هایفوتراپی توسط پزشک شما تعیین می‌شود، اما تنها با یک یا دو جلسه می‌توان به نتایج کلینیکی خوبی دست پیدا کرد.

آیا هایفوتراپی یک روش ایمن است؟


در روش هایفوتراپی از انرژی امواج اولتراسوند استفاده می‌شود که سابقه استفاده از آن به بیش از ۵۰ سال می‌رسد. مطالعات کلینیکی، ایمنی کامل این روش را تأیید نموده است. البته در روش هایفوتراپی نیز همانند هر عمل پزشکی دیگر، برخی ملاحظات و نکات ایمنی وجود دارد که توسط پزشک به شما اطلاع داده می‌شود و لازم است آنها را رعایت کنید.

    +98 (0)903 501 9093   |   +98 (0)21 27 437   |   info@sadafbeauty.ir   |   www.sadafbeauty.ir 
| | | |