صدف بیوتی
www.sadafbeauty.ir
صدف کوزمتیک
www.sadafcosmetic.ir
صدف بازار
www.sadafbazar.ir

اگر می‌خواهید پوست بازویتان را بکشید و افتادگی و شلی پوست را از بین ببرید، ما به شما این طمینان را می‌دهیم که بهترین و حرفه‌ای‌ترین درمان را به شما عرضه خواهیم کرد. به‌ کارگیری آخرین فناوری‌ها در زمینه کشیدن و از بین بردن افتادگی پوست بازو، به همکاران ما در درمانگاه صدف این امکان را می‌دهد تا گسترده‌ترین خدماتی را که تا به امروز برای این منظور در دسترس قرار گرفته‌اند را با بالاترین سطوح استاندارد، به شما ارائه نمایند.
کشیدن بازو باعث سفت شدن دوباره‌ پوست شل شده و افتاده‌ی بازو می‌شود و در اغلب موارد موجب از بین رفتن چربی‌های تجمع یافته در زیر بازو می‌شود که اصطلاحاً به آن”بال خفاش” گفته می‌شود. این کار افتادگی پوست بدن را که به دلیل کم کردن وزن یا پیری طبیعی در ناحیه‌ی زیر بغل تا آرنج به وجود می‌آید را نیز از بین می‌برد. گاهی از لیپوساکشن بازو به صورت طبیعی استفاده می‌شود تا بهترین نتایج به دست آید.

 مزایای لاغر کردن و کشیدن پوست بازو چیست؟


لاغر کردن و کشیدن پوست بازو با انجام عمل جراحی بازو به دلایل زیر صورت می‌گیرد:
از بین بردن پوست اضافی و شل شده‌ی بازو
سفت و محکم کردن شلی و افتادگی پوست بازو
صاف کردن سطح بیرونی بازو
دادن اعتماد به نفس به فرد، برای پوشیدن لباس آستین کوتاه یا تاپ‌های بدون آستین


 

لاغر و کوچک کردن بازو در کلینیک صدف

چه زمانی باید از روش لاغر کردن و لیفت بازو استفاده کرد؟
هنگامی‌ که وزن مناسبی داشته باشید ولی احساس ‌کنید زیبایی اندام شما به خاطر شلی و افتادگی زیر بغل آسیب دیده است.
هنگامی‌که وزن زیادی کم کنید ولی پوست اضافی و چربی‌هایی که حالت “بال خفاش” را به‌وجود می‌آورند در بازوی شما به جا بماند.
لیفت بازو هایفوتراپی (اولتراسوند)
هایفوتراپی روشی بدون نیاز به جراحی و غیرتهاجمی است که در آن از امواج اولتراسوند و فرایند خود درمانی بدن، برای کشیدن و سفت کردن پوست شل شده و افتاده‌ی بازو استفاده می‌شود. هایفوتراپی باعث نفوذ انرژی متمرکز امواج فراصوت به زیر سطح پوست می‌شود تا لایه‌های عمیق ساختاری و پشتیبان پوست را بدون ایجاد اختلال در سطح پوست، تحریک کند و تولید کننده کلاژن بدن را به ساخت دوباره‌ی کلاژن تحریک نماید. در نتیجه‌ی این کار، پوست به مرور زمان سفت خواهد شد و حالت کشسانی پیدا خواهد کرد.

لیفت بازو با امواج رادیویی (ترماژ)
ترماژ در واقع یک دستگاه فرکانس رادیویی دو قطبی است که هم باعث سفتی پوست می‌شود و هم باعث درمان و کاهش چربی‌های مقاوم بدن می‌گردد. استفاده از این دستگاه به نوسازی کلاژن بدن نیز کمک می‌کند تا پوست بازو، سفت و کشیده شود و شکل مناسب خود را پیدا کند. ترماژ تنها با یک جلسه درمان به بیماران کمک می‌کند تا پوستی با ظاهری جوان‌تر و صاف‌تر پیدا کنند و باعث می‌شود بازو نیز شکل بهتری به خود بگیرد.

ترماژ با گرمادهی لایه‌های زیرین پوست (که به بافت میان‌پوست و زیرپوست معروف‌اند) باعث تحریک تولید پروتئین کلاژن می‌شود که این پروتئین نیز حمایت ساختاری را برای پوست فراهم می‌آورد، تنها با یکبار درمان با این روش، ظاهری صاف به پوست بیمار داده می‌شود.

لیفت بازو با لیزر
لیفت بازو و لاغر کردن بازو با لیزر، روش راحت و سریعی است که در طول زمان موجب نتایج قابل توجهی از جمله سفت کردن و بازگرداندن پوست بازوها به حالت اولیه می‌شود. لیزر درمانی روشی جایگزین برای کسانی است که نمی‌خواهند به روش‌های جراحی زیبایی بازو تن در دهند.

دستگاه‌های لیزری سفت کننده پوست، باعث تحریک تولید پروتئین کلاژن می‌شوند، پروتئین کلاژن نیز به نوبه‌ی خود برای سفت و محکم سازی پوست، ساختارهای پشتیبان زیر سطحی پوست را ترمیم و بازسازی می‌کند.

همچنین این دستگاه‌ها، از نور مادون قرمز، فرکانس رادیویی دو قطبی و یا ترکیبی از هر دو تکنولوژی برای گرمادهی لایه‌ی عمیق میان‌پوست استفاده می‌کنند. این کار باعث روند طبیعی ترمیم پوست می‌شود و واسطه‌ای است برای بازسازی و نوسازی کلاژن که آن نیز باعث سفت شدن پوست بازو می‌شود.

اگرچه ممکن است در این روش پوست احساس گرما کند و بعد از انجام آن کمی قرمزی به دلیل قرار گرفتن در معرض گرما در پوست ظاهر شود، ولی بعد از انجام این روش به استراحت یا دوره‌ی بهبود نیازی نیست و فعالیت‌های معمول روزانه را می‌توان فوراً از سر گرفت.

اگر لیزر درمانی برای سفت کردن پوست توسط پزشک با تجربه و حاذق انجام شود، خطر سوختگی سطح پوست به حداقل می‌رسد. در ضمن دستگاه خنک کننده‌ای نیز بر روی پوست مورد استفاده قرار می‌گیرند که شما را مطمئن ‌می‌سازند که در طول مدت زمان فرایند، دچار این اثر جانبی نادر هم نشوید.
لیفت بازو با لیزر مادون قرمز
یکی از راههای لاغر کردن بازو لیزر مادون قرمز است که باعث می‌شود کلاژن طبیعی پوست چین و چروک‌ها را پر و پوست شما سفت کند. به مرور زمان، چین و چروک‌ها محو می‌شوند، شل شدگی پوست از بین خواهد رفت، و ظاهر بازوی شما جوان‌تر و شاداب‌تر خواهد شد. در طول این درمان احساس گرمای خفیفی خواهید کرد که حتی بسیاری از افراد آن را آرام‌بخش توصیف می‌کنند.

لیفت بازو با IPL
سفت سازی پوست با روش IPL روشی غیر جراحی و سیستمی مبتنی بر نور است که برای گرمادهی پوستی مورد استفاده قرار می‌گیرد. سفت کردن پوست با روش IPL به‌کارگیری انرژی نور برای گرمادهی میان‌پوستی است که در زیر سطح رویی پوست قرار دارد و گزینه‌ای کاملاً طبیعی را برای ایجاد حالت کش‌سانی در پوست بدون جراحی، زمان بهبود یا انجام تزریق، ارائه می‌کند. این روش راه‌حلی مطلوب برای رفع افتادگی و شلی پوست بازوست.

این روش به‌شکلی ایمن و بدون خطر لایه‌ی میان‌پوست را گرما دهی می‌کند و باعث تولید کلاژن تازه و متعاقب آن موجب سفتی پوست می‌شود. در طول انجام این روش، سطح بالای پوست (اپیدرم) با اسپری کردن مداوم سرما روی آن مورد محافظت قرار می‌گیرد. روش IPL روشی مبتنی بر نور است که توزیع یکنواخت‌تری را از انرژی برای گرمادهی به عمق میان‌پوست، نسبت به انرژی منابعی چون RF (فرکانس رادیویی) ارائه می‌کند. به اثبات رسیده است که این روش نسبت به روش درماژ مؤثرتر است.

جراحی لیفت و کوچک کردن بازو (براکیوپلاستی)
لیفت و کوچک کردن بازو یا براکیوپلاستی یک شیوه‌ی جراحی است که:

از میزان پوست اضافی شل شده و پایین افتاده می‌کاهد.
بافت حمایتی زیرینی که شکل بازو را به وجود می‌آورد، صاف و محکم می‌کند.
از مقدار توده‌های چربی موضعی در ناحیه‌ی بازو را می‌کاهد.
مراحل عمل لیفت بازو (براکیوپلاستی)
عمل لیفت بازو (براکیوپلاستی) شامل مراحل زیر می‌شود:

گام اول- برش

طول و الگوی برش در زمان انجام عمل جراحی لیفت بازو، به میزان و محل پوست اضافه‌ای که باید برداشته شود و البته به برآورد و تخمین جراح پلاستیک نیز بستگی دارد.

بسته به اولویت و ترجیح جراح، برش‌ها ممکن است در داخل بازو یا پشت بازو ایجاد ‌شوند و می‌توانند از زیر بغل تا بالای آرنج امتداد یابند. -البته بسته به شرایط خاص شما، بریدگی‌های شما ممکن است محدودتر باشند.- پس از آن چربی اضافی ممکن است مستقیماً یا توسط روش لیپوساکشن بیرون آورده شود.

سپس بافت پشتیبان زیرین با بخیه هایی که از داخل زده می‌شوند، سفت شده و شکل‌دهی دوباره می‌شود. در پایان، پوستی صاف و بدون چین و چروک بر روی نما و فرم جدید بازو به وجود می‌آید.

برش بازو از داخل

برش بازو از پشت

برش حداقلی

گام دوم- بخیه برش

برش‌های شما با بخیه های قابل جذب بسته می‌شوند و یا اگر از نوع غیر قابل جذب بودند بعد از یک تا دو هفته پس از انجام لیفت بازو، کشیده خواهند شد.

مراقبت‌های بعد از عمل لیفت بازو (براکیوپلاستی)
بعد از عمل جراحی، محل بریدگی‌ها پانسمان یا بانداژ می‌شود و ممکن است بانداژ کشی یا تکه‌ای پارچه برای به حداقل رساندن تورم، دور بازوی بیمار بسته ‌شود. ممکن است لوله‌ای نازک و کوچک به طور موقت در زیر پوست جاسازی شود تا هرگونه خون یا مایع اضافه‌ای را که در زیر پوست جمع شود را تخلیه نماید.

نتیجه عمل لیفت بازو (براکیوپلاستی)
سفتی و صافی پوست بازو که در اثر جراحی لیفت بازو به‌‌وجود می‌آید، تقریباً همان موقع پس از عمل کاملاً آشکار است. برخی از نتایج اولیه نیز به سبب تورم و کبودی پنهان می‌مانند و جای زخمی نیز در محل برش باقی خواهد ماند.

نتایج عمل جراحی لیفت بازو دراز مدت خواهد بود، به شرط آن‌که تعادل وزن و تناسب اندام‌تان را حفظ کنید. همانطور که بدن شما پیر می‌شود، شل شدن و افتادگی دوباره‌ی مقداری از پوست، طبیعی است، ولی بسیاری از اصلاحات ایجاد شده تقریباً دائمی هستند.

    +98 (0)903 501 9093   |   +98 (0)21 27 437   |   info@sadafbeauty.ir   |   www.sadafbeauty.ir 
| | | |