صدف بیوتی
www.sadafbeauty.ir
صدف کوزمتیک
www.sadafcosmetic.ir
صدف بازار
www.sadafbazar.ir

کلینیک فوق تخصصی زیبایی صدف برای جراحی پلاستیک، ترمیمی و زیبایی، دارای یک ساختار نوآورانه پزشکی است که گستره‌ای از خدمات را ارائه می‌دهد.

بارداری، کاهش وزن و روند طبیعی پیری می‌تواند موجب افتادگی پوست در منطقه اطراف شکم شود. این افتادگی پوست، از طریق ورزش یا درمان غیر تهاجمی رفع نمی‌شود. بلکه راه‌حل آن، جراحی کوچک کردن شکم (ابدومینپلاستی) است که نتیجه آن، داشتن یک شکم صاف‌تر با پوست محکم‌تر می‌باشد.

ما با افتخار، خدمات تیمی از باتجربه‌ترین مشاوران و جراحان پلاستیک و ترمیمی در ایران برای جراحی زیبایی شکم، ارائه می‌کنیم.

 ابدومینپلاستی چیست؟

ابدومینوپلاستی که معمولاً جراحی کوچک کردن شکم نامیده می‌شود، یک تکنیک جراحی زیبایی شکم است که برای صاف‌تر و محکم‌تر کردن پوست شکم انجام می‌شود. در این روش، به منظور سفت کردن عضلات و بافت ناحیه شکم، چربی و پوست اضافی شکم برداشته می‌شود.

دو نوع روش برای کوچک کردن و آب کردن شکم وجود دارد. نوع جراحی که شما انجام خواهید داد، به مقدار پوست و چربی شکم شما بستگی دارد. جراح نوع مناسب را به شما پیشنهاد می‌دهد.

ابدومینپلاستی کامل: این روش هنگامی مورد نیاز است که بیمار دارای ذخایر چربی بیش از حد و نیز افتادگی لایه‌های زیرین عضلات و پوست شکم است.
مینی ابدومینپلاستی: هنگامی مورد نیاز است که بیمار دارای تون عضلانی خوب است، اما مقدار زیادی پوست اضافی در منطقه شکم وجود دارد و شکم بیمار پر از چین و چروک است.


 

مراحل روش جراحی زیبایی شکم

بسته به اینکه چه مقدار چربی و پوست اضافی باید برداشته شود و نوع عمل کوچک کردن شکم، جراحی شکم ممکن است تا سه ساعت تحت بیهوشی عمومی به طول انجامد.

این عملیات با یک برش سراسری در قسمت زیر شکم (از لگن راست تا لگن چپ) شروع می‌شود که معمولاً خط پوشش ناحیه تناسلی (خط بیکینی برای زنان) است. این برش برای مینی ابدومینپلاستی شکم به میزان قابل‌توجهی کوچکتر است. جراح شما همچنین ممکن است برش دوم را برای برداشتن پوست اضافی اطراف ناف، ایجاد کند.

سپس عضلات کشیده یا پاره شده، در محل خود بخیه می‌شود. چربی اضافی نیز برداشته شده و بافت اصلی به محل خود بخیه می‌شود. هنگامی که تمام پوست اضافی برداشته شد، ناف شما به درستی در جای خود قرار خواهد گرفت.

پس از تکمیل از بین بردن پوست و چربی اضافی، تمام برش‌ها دوخته شده و قسمت پایین شکم با بانداژ پانسمان می‌شود.

در عمل مینی ابدومینپلاستی شکم، ممکن است تنها یک برش در زیر شکم شما ایجاد شود.


 

نتایج جراحی

جراحی کوچک کردن شکم (ابدومینپلاستی) با از بین بردن پوست شل و اضافی (که متناسب‌تر‌ با شکل بدن شما است)، شکمتان را صاف‌تر خواهد کرد. تغییرات و نتایج بدست آمده از عمل زیبایی شکم ، تا زمانی دوام خواهد داشت که شما شیوه زندگی سالم و وزن مناسب خود را بعد از عمل جراحی، حفظ کنید.

در عرض یک یا دو هفته بعد از عمل پیکر تراشی ، تورم به تدریج کاهش می‌یابد و شما به طور کامل قادر به ایستادن خواهید بود.

ممکن است شش ماه طول بکشد تا ناحیه شکم شما به طور کامل التیام یابد. سپس می‌توانید نتایج کامل ابدومینپلاستی خود را ببینید. البته این مدت زمان برای عمل مینی ابدومینپلاستی شکم، کوتاه‌تر خواهد بود.


 

مدت زمان ریکاوری / استراحت

به طور معمول، شما نیاز به بستری دو روزه در بیمارستان خواهید داشت، پس از آن با یک شکم‌بند جراحی مرخص خواهید شد که باید به طور مداوم برای ۲ هفته اول، و سپس در طول روز به مدت یک ماه آن را بپوشید. همچنین یک دوره آنتی‌بیوتیک برای شما تجویز خواهد شد.

توصیه می‌کنیم که دو تا سه هفته از کار مرخصی بگیرید و از فعالیت‌های شدید جسمی به مدت حداقل شش هفته جهت جلوگیری از عوارض عمل زیبایی شکم پرهیز کنید.

کلینیک تخصصی زیبایی صدف با داشتن چندین سال تجربه و با وضع بالاترین استانداردهای بهداشتی و نیز بهره‌گیری از شایسته‌ترین و با تجربه‌ترین جراحان، توانسته است در طی سالیان نقش مهمی در بازگرداندن اعتمادبه‌نفس به زنان و مردان ایفا کند و از این بابت به خود می‌بالد. در این کلینیک با ارائه مشاوره دلسوزانه و آگاهی‌دهنده و بهترین مراقبت‌های پزشکی، شما در هر مرحله درمان، از با کیفیت‌ترین خدمات برخوردار خواهید شد.


 

مراحل این جراحی چه مدت به طول می‌انجامد؟

 

این جراحی به طور معمول بین ۲-۴ ساعت در بیمارستان طول می‌کشد.


 

آیا این روش نیاز به بیهوشی عمومی دارد؟

 

بسته به هر بیمار، برخی از مراحل، نیاز به بیهوشی عمومی دارد؛ اما سایر مراحل را می‌توان تحت بی‌حسی موضعی انجام داد.


 

در طی عمل چه کارهایی انجام می‌شود؟

 

پس از آنکه خطوط برش شکم شما مشخص و علامت زده شد، به مدت ۲-۴ ساعت به شما داروی بی‌حسی و آرام‌بخش داده خواهد شد. البته اعمال داروی بی‌هوشی، بسته به پیچیدگی عمل کوچک کردن شکم دارد.

این روش شامل ایجاد یک برش در امتداد پایین شکم است. (برش بیشتر نیز ممکن است لازم باشد). سپس پوست شکم با دقت از هم باز می‌شود. این کار اجازه می‌دهد بافت و پوست اضافی برداشته شده و پوست و بافت‌های باقی‌مانده تغییر مکان و یا تغییر شکل داده ‌شود. در نهایت، پوست در سراسر شکم، محکم کشیده شده و بخیه می‌شود.

اگر لیپوساکشن نیز بخشی از این روند باشد، همراه با برداشتن پوست و بافت اضافی، چربی اضافی از بدن ساکشن می‌شود.


 

پس از عمل چه اقداماتی انجام می‌شود؟

 

گاهی در صورت لزوم، لوله‌های درناژ موقت برای تخلیه مایع اضافی بدن استفاده می‌شود. گاز و پانسمان جراحی برای پوشش اطراف منطقه تحت درمان به منظور کمک به روند بهبود بدن استفاده می‌شود.


 

آیا این جراحی با درد همراه است؟

 

شما هیچ‌گونه درد و ناراحتی را قبل یا در طی عمل احساس نخواهید کرد، ولی پس از عمل به‌احتمال‌زیاد، مقداری احساس درد خواهید داشت. داروهای مسکن و آرام‌بخش برای بیماران تجویز می‌شود و یک دوره کامل استراحت به منظور کمک به التیام و انطباق بدن لازم است. این مدت زمان استراحت بعد از عمل، ارزش نتایج نهایی آن را دارد.


 

زمان مرخصی از کار برای شما چه مدت خواهد بود؟

 

شما بسته به کار خود، نیاز به ۱ تا ۳ هفته مرخصی خواهید داشت. پس از عمل جراحی شما باید از بدن خود مراقبت کرده و مدت زمانی را برای استراحت کامل بدن خود در نظر بگیرید. به طور طبیعی، روند بهبود در بیماران به میزان قابل توجهی متفاوت است. بنابراین ممکن است شما زودتر از آنچه فکر می‌کنید قادر به انجام برخی از کارهای بسیار سبک در خانه باشید. پس از عمل، انجام برنامه مراقبتی، به التیام سریع و مؤثر شما کمک خواهد کرد.


 

چه تفاوتی بین کوچک کردن شکم و لیپوساکشن وجود دارد؟

 

جراحی کوچک کردن شکم (ابدومینپلاستی) شامل حذف پوست شل و اضافی و مقداری از بافت همبند اطراف آن است، اما شامل حذف قابل توجه ذخایر چربی نیست. افرادی که به علت کاهش وزن بعد از زایمان دچار پوست اضافی شکم شده‌اند، معمولاً کاندیدهای ایده آل برای این روش هستند.

اما افرادی که فقط خواهان حذف چربی اضافی هستند، برای انجام لیپوساکشن کاندید مناسب خواهند بود. از آنجا که پوست بدن ممکن است در مقابل کشیده و محکم شدن مقاومت کند، جراحی کوچک کردن شکم می‌تواند به بهبود نتیجه حذف چربی کمک کند. مشاوره با جراح خود به شما کمک خواهد کرد که از روش و یا روش‌هایی که ممکن است نیاز داشته باشید، آگاه شوید. 

آیا پس از جراحی، اسکار و جای زخم باقی خواهد ماند؟

 

تمام انواع جراحی‌های تهاجمی، به نحوی اسکار و جای زخم به‌جا می‌گذارند. اما دکتر جراحی زیبایی حرفه‌ای و مجرب ما قادرند اسکار جراحی را تا حد امکان به حداقل برسانند، و همچنین با مهارت آثار زخم و اسکار جراحی را در پایین خط لباس زیر پنهان کنند. خوشبختانه جای زخم در محلی است که معمولاً بیشتر اوقات قابل مشاهده نیست. توصیه‌هایی برای درمان زخم پس از عمل جراحی زیبایی شکم به شما داده خواهد شد و در صورتی که نیاز به کمک بیشتر برای درمان اسکار و زخم خود داشته باشید، درمان بیشتری در کلینیک ما در دسترس شما خواهد بود.


 

هزینه جراحی کوچک کردن شکم چقدر است؟

 

هزینه عمل جراحی شکم می‌تواند بسیار متفاوت باشد. هزینه جراحی زیبایی شکم، بستگی به تجربه جراح، نوع روش مورد استفاده و محل مطب جراح دارد. اکثر بیمه‌های بهداشت و درمان، عمل جراحی شکم و یا عوارض ناشی از آن را تحت پوشش قرار نمی‌دهند. اما بسیاری از جراحان پلاستیک، طرح‌های تأمین مالی را به بیماران ارائه می‌دهند، بنابراین می‌توانید با اطمینان برای این جراحی اقدام کنید.

    +98 (0)903 501 9093   |   +98 (0)21 27 437   |   info@sadafbeauty.ir   |   www.sadafbeauty.ir 
| | | |