صدف بیوتی
www.sadafbeauty.ir
صدف کوزمتیک
www.sadafcosmetic.ir
صدف بازار
www.sadafbazar.ir

کلینیک تخصصی زیبایی صدف، پیشرو در روش‌های با حداقل تهاجم بوده و جزو معدود کلینیک‌هایی است که در کشور دارای مجوز معتبر میکرولیپوساکشن (MicroLipo) می‌باشد. اگر می‌خواهید سایز سینه‌های خود را کاهش داده و سینه‌هایی خوش‌فرم داشته باشید، می‌توانید خود را با اطمینان در دستان پزشکان متخصص، مجرب و توانمند کلینیک ما سپرده و به نتایج و اهداف مطلوب خود دست یابید.
در صورت علاقه به کسب اطلاعات بیشتر درباره‌ی انواع روش‌های کوچک کردن و نیز بزرگ کردن و لیفت سینه و همچنین رزرو نوبت می‌توانید با شماره‌ی ۰۲۱۲۷۴۳۷ تماس بگیرید.
کوچک کردن سینه ‌یک عمل زیبایی است که طی آن چربی، بافت و پوست اضافی سینه‌ها به منظور کاهش سایز سینه‌ها برداشته می‌شود. روش کوچک کردن سینه می‌تواند سنگینی و فشار ناشی از سینه‌های بسیار بزرگ را کاهش داده و با افزایش اعتماد به نفس خانمها در مورد فرم سینه‌های خود، به آنها کمک می‌کند بالاتنه خوش‌فرم و جوان داشته باشند که به آن ماموپلاستی گفته میشود. اگر شما به دلیل سینه‌های بزرگ، دچار درد و ناراحتی هستید، عمل کوچک کردن سینه ‌ممکن است روشی مناسب برای شما باشد.

 کوچک کردن سینه با روش میکرولیپوساکشن


برای خانم‌هایی که تصمیم به کوچک کردن سینه‌های خود بدون عمل جراحی دارند، روش میکرولیپو برای کوچک کردن سینه یک روش ابتکاری و با حداقل تهاجم جهت افزایش راحتی و احساس اعتماد به نفس آنهاست.

مراحل روش میکرولیپوساکشن
تکنیک میکرولیپو امکان کوچک کردن سینه را ‌بدون نیاز به یک عمل جراحی ماژور را فراهم می‌سازد. این روش دارای حداقل تهاجم است و به همین دلیل موجب بهبودی سریع بعد از عمل و بازگشت سریع بیمار به فعالیت‌های عادی شده و عملاً هیچ زخم و اسکاری به جا نمی‌گذارد. ابتدا مقادیر زیادی از بی‌حسی موضعی بسیار رقیق به چربی سینه‌ها تزریق می‌شود که باعث تورم و سفت شدن مناطق مورد نظر می‌گردد. سپس چربی‌های اضافی سینه با استفاده از میکروکانول ( با قطر کمتر از ۳ میلی‌متر) برداشته می‌شود. استفاده از میکروکانول باعث می‌شود که حجم نهایی سینه‌ها، نرم و صاف و یکنواخت گردد.

مراحل کوچک کردن پستان با ‌میکرو لیپوساکشن عبارتند از:

اندازه گیری حجم هر کدام از سینه‌ها
استفاده از رنگ پاک نشدنی به منظور رسم خطوط جراحی روی سینه که در طول فرآیند انفیلتراسیون و در حین عمل جراحی، به جراح کمک خواهد کرد.
تزریق حجم کوچکی از بی‌حسی موضعی به پوست.
ایجاد یک سوراخ کوچک (۱ میلی‌متر قطر) در پوست با استفاده از پانچ پوست.
انجام لیپوساکشن سینه با استفاده از میکروکانول.
قرار دادن لباس فشرده سازی بر روی سینه پس از اتمام لیپوساکشن.
بیمار باید طی چند روز آینده دوش گرفته و پدها را دو بار در روز تعویض کند. بیشتر بیماران می‌توانند در کمتر از ۳ تا ۶ روز استفاده از لباس فشرده سازی سینه را متوقف کنند.
مزایای کوچک کردن سینه به روش غیر جراحی چیست؟
بدون اسکار جراحی
در اکثر بیماران پس از کوچک کردن سینه با روش لیپوساکشن و استفاده از میکروکانول، هیچ‌گونه زخم و اسکار جراحی قابل رویت به جا نخواهد ماند.
لیفت سینه
در روش میکرو لیپوساکشن، کاهش حجم و سایز سینه‌ها نسبت مستقیمی با حجم چربی برداشته شده دارد. لیپوساکشن، وزن سینه‌ها را کاهش داده و اجازه می‌دهد تا بافت الاستیک طبیعی در سینه منقبض و جمع شده و سینه به میزان قابل مشاهده‌ای لیفت شود.
امکان شیردهی پس از کوچک کردن سینه
امکان تداوم شیردهی پس از کوچک کردن سینه با روش لیپوساکشن و استفاده از میکروکانول، بیشتر از یک عمل جراحی است.
حداقل تروما و آسیب به بافت سینه
در این روش تروما و آسیب وارده به بافت سینه آنقدر کم است که معمولاً نتایج آزمایشات اشعه ایکس از سینه (ماموگرافی) پس از انجام لیپوساکشن با میکروکانول، طبیعی خواهد بود.
اِعمال بی‌هوشی موضعی به جای بی‌هوشی عمومی
اصلاح عدم تقارن
اندازه گیری حجم سینه به راحتی با فرو بردن سینه در یک ظرف پر از آب گرم انجام می‌شود.
چه کسانی کاندیدای مناسبی برای کوچک کردن سینه هستند؟
کوچک کردن سینه با میکرولیپوساکشن فقط برای زنانی مناسب است که دوران یائسگی را گذرانده‌اند و یا در حال تجربه‌ی آن هستند و بخش بزرگی از سینه‌های آنها را چربی تشکیل می‌دهد. برای کسانی که هنوز یائسه نشده‌اند و یا در سینه‌های آنها بافت غدد شیری بیشتر از بافت چربی است، به طور معمول ‌جراحی کوچک کردن سینه توصیه نمی‌شود.

دلیلش این است که پس از یائسگی، بسیاری از بافت غدد شیری در سینه جای خود را به بافت چربی می‌دهد و زنان یائسه با سینه‌های بزرگ معمولاً کاندیدای بسیار خوبی برای این روش هستند. روش کوچک کردن سینه ‌توسط لیپوساکشن، یک نمونه‌ی کوچک‌تر از سینه را (با حفظ شکل و فرم سینه قبل از عمل) ایجاد می‌کند.

کاندیدای ایده‌آل برای کوچک کردن سینه ‌توسط لیپوساکشن، شامل کسانی نمی‌شود که در سینه‌های آنها بافت غدد شیری بیشتر از بافت چربی است. برای سینه‌هایی که شل شده‌اند و یا افتادگی قابل توجهی دارند و فقط شامل مقدار کمی از بافت غدد شیری هستند، روش میکرو لیپوساکشن نتایج رضایت بخشی برای بهبود زیبایی ارائه نمی‌دهد. این سینه‌های”خالی” حاوی بافت چربی کمی هستند و در نتیجه با لیپوساکشن بهبود نمی‌یابند. بهبود زیبایی سینه‌های “خالی” معمولاً نیاز به خارج کردن و برداشتن پوست اضافی و همچنین کاشت سینه است.

همچنین یک کاندیدای خوب باید انتظارات واقع بینانه‌ای از این روش داشته باشد. معمولاً می‌توان انتظار داشت که با میکرولیپوساکشن، سایز سینه تا ۵۵ درصد کاهش یابد. زنانی که نیاز به کاهش بیش از ۵۵ درصد از سایز سینه‌های خود دارند، ممکن است از نتایج جراحی سنتی کوچک کردن سینه، رضایت بیشتری کسب کنند، با وجود آنکه خطر زخم و اسکار ناخوشایند ناشی از برداشتن پوست و بافت اضافی سینه نیز وجود دارد.


 

جراحی

جراحی کوچک کردن سینه می‌تواند با کاهش درد در پشت، گردن و شانه‌ها، کیفیت زندگی و راحتی شما را بهبود بخشد. این عمل به شما اجازه می‌دهد تا سبک‌های متنوعی از لباس را بپوشید و به شما کمک می‌کند احساس اعتماد به نفس بیشتری برای سینه‌های خود داشته باشید.

نحوه‌ی آماده شدن برای جراحی
قبل از عمل در کلینیک صدف شما فرصتی برای بحث و گفتگو با جراح خود در مورد انتظارات شما از این عمل جراحی خواهید داشت. در طول این مشاوره، جراح زیبایی برای ‌تصمیم گیری درباره‌ی عمل جراحی کوچک کردن سینه به شما کمک خواهد کرد، در مورد جراحی‌های آینده به شما آگاهی و اطلاعاتی خواهد داد و دستورالعمل‌هایی جهت آماده شدن برای این جراحی به شما ارائه خواهد داد. جراح همچنین باید مزایا و خطرات سلامتی این روش و آنچه را که قبل و بعد از عمل جراحی با آن مواجه خواهید شد، برای شما توضیح دهد. این مشاوره و گفتگوی قبل از عمل به شما کمک می‌کند تا از روند صحیح عمل جراحی خود اطمینان یابید.

برنامه ریزی ‌و انتخاب تکنیک جراحی
چندین تکنیک مختلف جراحی برای کوچک کردن سینه وجود دارد ‌که می‌تواند نتایج ‌مطلوبی را ارائه دهد، از جمله:

کوچک کردن سینه ‌به روش سنتی
کوچک کردن سینه با برش ‌عمودی
کوچک کردن سینه بدون اسکار
مراحل عمل جراحی
بی‌هوشی: بیمار جهت ناهشیاری و خواب کامل در طی عمل، تحت بی‌هوشی عمومی قرار می‌گیرد.

ایجاد برش: جراح با استفاده از یکی از سه روش زیر، برشی را در سینه ایجاد می‌کند.

کوچک کردن سینه: چربی، بافت و هر گونه پوست اضافی از پایین‌ترین بخش ‌سینه برداشته می‌شود. زنان دارای بافت عمدتاً چربی در سینه‌های خود فقط نیاز به لیپوساکشن دارند و در نتیجه زخم کمتر، ترومای کمتر به بافت سینه و احتمال عوارض کمتری خواهند داشت.

جابجا کردن نوک سینه: نوک سینه به ارتفاع بالاتری روی سینه قرار داده می‌شود. جراح ممکن است نیاز به برداشتن نوک سینه و سپس پیوند آن در محل صحیح داشته باشد ( یا ممکن است نیازی به این کار نباشد).

بستن محل برش: جراح با استفاده از بخیه محل برش را می‌بندد. تکنیک‌های مختلفی ممکن است برای بستن برش استفاده ‌شود که جراح قبل از عمل جراحی آن را با شما درمیان خواهد گذاشت.

روند بهبودی و التیام پس از جراحی
در زمان‌جراحی کوچک کردن سینه، جراح ممکن است به منظور جلوگیری از تجمع مایع در ناحیه سینه و برای تسریع بهبودی، لوله‌ی درن را در سینه‌های شما قرار دهد. مایعی که طی درناژ جمع می‌شود، باید حدوداً یک بار در روز تخلیه شود. جراح به شما دستورالعمل خاص در مورد درن و تخلیه‌ی آن خواهد داد.

جراح بعد از عمل کوچک کردن سینه، ناحیه قفسه سینه شما را با پانسمان استریل می‌پوشاند. این پانسمان باید یک تا دو روز بعد از عمل جراحی تعویض شود و سپس با یک سینه بند جراحی جایگزین گردد. در طول مدت بهبودی باید به مدت چند هفته (به جز در هنگام حمام کردن) از این سینه‌بند جراحی استفاده کنید.

مزایای جراحی کوچک کردن سینه
جراحی کوچک کردن سینه، راه‌حل دائمی و گزینه‌ای مناسب برای افرادی است که سینه‌های آنها نسبت به فریم بدنشان بیش از حد بزرگ است.
افرادی که از درد گردن، پشت و شانه رنج می‌برند، تا حد زیادی از فشار و سنگینی سینه‌ها آزاد خواهند شد. زیرا از بافت، پوست و چربی اضافی سینه‌های آنها کاسته می‌شود.
در صورتی که سایز سینه‌های شما باعث ناراحتی و خجالت شما می‌شود، جراحی کوچک کردن سینه ممکن است گزینه مناسبی برای شما باشد.
جراحی کوچک کردن سینه راهی برای اصلاح سینه‌های نامتقارن است.


 

هزینه‌‌ی عمل کوچک کردن سینه

هزینه‌های عمل کوچک کردن سینه ممکن است به طور گسترده‌ای متفاوت باشد. هزینه جراحی کوچک کردن سینه به تجربه جراح، تکنیک مورد استفاده و موقعیت جغرافیایی کلینیک بستگی دارد. جراح ممکن است برنامه‌های تأمین مالی را به بیماران ارائه دهد، بنابراین می‌توانید با اطمینان برای این عمل اقدام کنید.

    +98 (0)903 501 9093   |   +98 (0)21 27 437   |   info@sadafbeauty.ir   |   www.sadafbeauty.ir 
| | | |